Новини сайту

Prev Next

Як вибрати якісні металеві двері і не помилитися

08-01-2014 Переглядів:4964 Статті Оксана

Перед вами стоїть складне завдання- вибір сталевих дверей. На перший погляд може здатися, що нічого складного немає: прийшов в магазин, порадився з консультантом, сам подивився і купив. Але не завжди...

Детальніше

Ласкаво просимо!

16-12-2013 Переглядів:2163 Новини сайту Оксана

Здрастуйте! Добре, якщо ви зайшли на наш сайт з цікавості, просто так. Якщо ж ви шукали нас цілеспрямовано, значить ви зараз не можете відкрити якийсь дуже важливий замок. Але не переживайте!...

Детальніше

Аварійне відкриття замків в дверях і автомобілях

16-12-2013 Переглядів:2714 Сервіс Оксана

ЗАМКИ, ДВЕРІ, АВТОМОБІЛІ: аварійне відкриття, ремонт, заміна установка межкімнатних і вхідних дверей. Установка додаткових замків в китайські двері. Реставрація, утеплення і ремонт! ЯКІСТЬ, ГАРАНТІЯ ( 6міс. ), ЦІЛОДОБОВО! Великий досвід наших...

Детальніше
Відвідувачі
3
Статті
3
Перегляди статей
9841

ЗАМКИ, ДВЕРІ, АВТОМОБІЛІ: аварійне відкриття, ремонт, заміна установка межкімнатних і вхідних дверей. Установка додаткових замків в китайські двері. Реставрація, утеплення і ремонт!
ЯКІСТЬ, ГАРАНТІЯ ( 6міс. ), ЦІЛОДОБОВО!

Великий досвід наших майстрів і наявність спеціального інструменту для відкриття, дозволяє професійно відкрити будь-який замок БЕЗ ПОШКОДЖЕННЯ ДВЕРІ .

Наші майстри виїжджають в будь-яке місто Київської області.

Ми відкриваємо дерев'яні двері, металеві, металопластикові, броньовані двері, автомобілі і сейфи, із замками від простих до найскладніших. Деякі моделі замків, після відкриття, залишаються в справному стані.

Відкриття дверей проводиться спеціальним імпортним інструментом. При відкритті майстрові не потрібно підключення до електромережі так як весь інструмент для розкриття акумуляторний.

Наша організація займається виключно аварійним відкриттям і ремонтом дверей і автомобілів. Ми зможемо Вам допомогти оперативно відкрити замки, але також і терміново встановити, замінити та відремонтувати замки. Ми так само терміново встановимо вам замок як на нове, так і на старе місце, встановимо замок на дерев'яні двері. У майстра завжди в наявності є замки, циліндри, ручки .... Всі види робіт і послуг за необхідності виконуються терміново і оперативно і цілодобово ( екстрені ситуації, аварійні ситуації) пов'язані з дверима або замком.

Відкриття замків:

1 ) Без пошкодження дверей

2 ) Оперативність

3 ) Цілодобово

Ось пріоритетні цілі в нашій роботі. Відкриття замків, розкриття дверей, як правило, ця робота, що вимагає не скільки сили, скільки майстерності і досвіду саме по аварійному відкриванню. Наші майстри допоможуть вирішити проблему, якщо Ви забули або втратили ключ, у Вас заклинив замок на двері сейфа, квартири або автомобіля! Всі майстри пересуваються на особистих автомобілях, що дозволяє возити з собою велику кількість і різноманітність замків для установки або заміни.